Susitikimas su OMNIA

Mokinių praktikos organizavimas

Lapkričio 15 dieną VJDRMC vyko susitikimas su Suomijos profesinės mokyklos „OMNIA“ atstovais. Susitikimo tikslas buvo aptarti įvykusią suomių praktiką organizacijoje „Mano BŪSTAS“ ir tuo pačiu susidėlioti veiksmų planą lietuvių praktikai Suomijoje.

Nuo spalio 23d. iki lapkričio 16d. du „OMNIA“ mokyklos mokiniai atliko praktiką kompanijoje „Mano BŪSTAS“. Pagrindiniai praktikos uždaviniai buvo susiję su nekilnojamojo turto priežiūra: rūpinimasis pastatų išorinėmis erdvėmis, šildymo ir ventiliacijos sistemų priežiūra bei bendravimas su klientais.

Praktikantai puikiai vertina lietuvių organizuotą praktiką, džiaugiasi gavę praktinių užduočių, šaunius kolegas ir organizuotą darbą. Pastebi, kad kalbos nemokėjimas šiek tiek apsunkina darbą, tačiau naudojant išmaniąsias programas, šiais laikais tai puikiai išsprendžiama. Ateityje planuojama priimti suomių mokinius ne tik į nekilnojamojo turto priežiūros praktikos vietas, bet ir tokiose srityse, kaip logistika, statybos ir suvirinimas.

Susitikimo metu dar buvo aptarta ir numatoma mūsų centro mokinių praktika Suomijoje. Pagal projektą „Technologinių profesijų (specialistų) mokymo teisinio reglamentavimo sistemiškumas“ kovo ir balandžio mėnesiais į praktiką Suomijoje vyks suvirinimo ir statybų sričių absolventai. Buvo nuspręsta, kad jau dabar galima pradėti mokinių atranką bei tinkamų atlikti praktiką organizacijų paiešką.

Projekto Nr. 2018-1-LT01-KA116-046851, finansuojamas pagal Erasmus+ programą.


Informacija atspindi tik autoriaus požiūrį.
Europos Komisija nėra atsakinga už informacijos turinio teisingumą


Išsamesnė informacija:
www.mokymas.eu
info@mokymas.eu