Savo kompetencijas stipriname viename gražiausių ir seniausių Italijos miestųSavo kompetencijas stipriname viename gražiausių ir seniausių Italijos miestų 

Sausio 13 – 20 dienomis mūsų mokymo centro IT specialistas Ramūnas Porakis kartu su statybos technologijų profesijos mokytoju Rolandu Balke pagal projektą „Technologinių profesijų (specialistų) mokymo teisinio reglamentavimo sistemiškumas“ lankėsi Italijos Florencijos mieste, kur tobulino savo informacinių technologijų žinias.

Mokymų tikslas – susipažinti su kitose šalyse taikomomis informacinių technologijų galimybėmis mokymo procese ir gerosios praktikos parsivežimas į mokymo centrą.
 
Išvykos metu dalyviai susipažino su Italijos švietimo sistemos profesinio rengimo ypatumais ir galėjo palyginti Italijoje ir Lietuvoje naudojamų informacinių technologijų skirtumus. Šio vizito metu buvo diskutuojama apie socialinių medijų poveikį šių dienų mokymo procesui. Dalyviai priėjo išvadą, kad šiuolaikinės visuomenės kontekste, labai svarbu greitai prisitaikyti prie naujovių ir įvesti į mokymo procesą ne tik atsiskaitymus elektronine platforma, mokomosios medžiagos dalinimąsi kompiuterių tinklais, bet taip pat ir komunikaciją socialiniuose tinkluose bei mobiliųjų aplikacijų naudojimą.
 
Vizito metu Rolandas ir Ramūnas ne tik ugdė profesines žinias bei sėmėsi idėjų mokymų organizavimui, bet tuo pačiu ir gerino savo socialinius įgūdžius bendraudami su mokytojais iš Italijos, Slovakijos bei Lenkijos.
 
Projektas „Technologinių profesijų (specialistų) mokymo teisinio reglamentavimo sistemiškumas“ Nr. 2018-1-LT01-KA116-046851 finansuojamas pagal Erasmus+ programą.
 
 
Informacija atspindi tik autoriaus požiūrį.
Europos Komisija nėra atsakinga už informacijos turinio teisingumą