Krautuvų vairuotojų mokymas

Kodėl pas mus verta mokytis?

Krautuvų vairuotojų kursus pagal formalias ir neformalias programas vykdome jau daugiau nei 30 metų. Didžiausios Lietuvos ir užsienio logistikos, sandėliavimo, gamybos įmonės pasitiki mumis, nes mes ne tik nuolat vykdome jų poreikius atitinkančius krautuvų ir sandėlio darbuotojų mokymus, bet ir padedame atrinkti tinkamus šiam darbui krautuvų vairuotojus, sandėlio darbuotojus.

Kaip vyksta mokymai?

Mokymo metų teorinis mokymas susiejamas su praktiniu krautuvų vairavimo mokymu.  Mūsų mokymo centro bazėje Jus išmoksite saugiai ir efektyviai, realiomis darbo sąlygomis dirbti elektrokrautuvais ir autokrautuvais, atlikti ne tik standartines, bet ir sudėtingas užduotis su krautuvais. Praktinis mokymas vykdomas realias darbo sąlygas atitinkančiame sandėlyje-mokomajame poligone su įvairiais krautuvais, kas leidžia išmokti atlikti skirtingo tipo ir dydžio  krovinių pakrovimą, transportavimą ir sukrovimą. Elektrinių krautuvų ir šakinių krautuvų praktiniai kursai vyksta pas mus Vilniuje.

Kokias krautuvų vairuotojų teises išduodame?

Po kursų išduodamos auto krautuvo ir / arba elektro krautuvo teisės kurios yra pripažintos valstybės ir galioja visose Europos sąjungos šalyse.
Pagal poreikį organizuojame VAKARINIUS  krautuvų vairuotojų mokymus bei papildomas krautuvų vairavimo pamokas, bei auto ir elektro krautuvo kursai eksternu.


AUTOKRAUTUVO VAIRUOTOJO MOKYMAS (Formalaus mokymo pažymėjimas)
ELEKTRINIŲ KRAUTUVŲ VAIRUOTOJO MOKYMAS (Formalaus mokymo pažymėjimas)

KLIENTŲ KONSULTAVIMAS:           VERSLO KLIENTŲ KONSULTAVIMAS:                            

Lina Kinstaitienė

          Jolanta Žalienė 
Mob. 8 672 30 698         Mob. 8 603 89 073                                      
El.p. l.kinstaitiene@mokymas.eu         El.p. j.zaliene@mokymas.eu