ŠVOK ir santechnika

   

Jeruzalės mokymo centre Jūs galite įgyti paklausiausias santechniko ir ŠVOK sistemų montuotojo profesijas arba pagilinti jau turimas žinias. Praktinis mokymas vyksta mūsų mokymo centro atnaujintose realias darbo sąlygas atitinkančiose santechnikos ir ŠVOK sistemų praktinio mokymo laboratorijose, kuriose naudodamiesi šiuolaikine įranga išmoksite saugiai ir efektyviai montuoti sistemas, naudodami įvairius darbo įrankius bei prietaisus. Teorinio mokymo metu išmoksite pažinti medžiagas, gaminius ir įrangą, skaityti skaitmeninius / techninius brėžinius ir projektus, įvertinti galimas profesines rizikas ir sprendimus, darbų technologijas bei kitus darbui svarbius dalykus.

Naujiena! Nuo šių metų mokymo centre rengiami ŠVOK srities specialistai – šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojai.

BAIGĘ SANTECHNIKŲ MOKYMUS, IŠMOKSITE ĮRENGTI: 
vidaus santechnines sistemas, pastato šalto ir karšto vandens tiekimo sistemas, sanitarinius prietaisus, priešgaisrinį vandentiekį, pastato šildymo sistemos žemo slėgio ir vandens šildymo (iki 110° C) katilų šildymo sistemas, radiatorinio, žematemperatūrio (grindinio) šildymo sistemas.

BAIGĘ ŠVOK SISTEMŲ MONTUOTOJŲ MOKYMUS, IŠMOKSITE ĮRENGTI: 
Pastato vandeninių šildymo sistemų vamzdynus ir prietaisus (į šį modulį įeina ir grindinio šildymo sistemos), pastato vėdinimo, dūmų šalinimo sistemas, šilumos siurblių vandenines / freonines sistemas, centralizuoto šilumos tiekimo punktus, šildymo, šaldymo vamzdynų izoliavimą, freoninius šaldymo įrenginius, vėdinimo sistemų ortakių izoliavimą.

Asmenys, išklausę teorinio mokymo kursą ir atlikę praktinio mokymo užduotis, laiko baigiamąjį kvalifikacijos egzaminą, o jį išlaikę gauna valstybės pripažintą kvalifikacijos pažymėjimą.
 
SUSIDOMĖJOTE? Kviečiame atvykti pas mus, susipažinti su mokytojais, pamatyti, kaip vyksta santechnikos ir ŠVOK sistemų montuotojų praktiniai ir teoriniai mokymai, pasikalbėti apie Jūsų mokymo ir darbo perspektyvą.

Jūsų patogumui organizuojame ir VAKARINIUS mokymus!

          KLIENTŲ KONSULTAVIMAS:                            
          Jolanta Žalienė 
          Mob. 8 603 89 073                                      
          El.p. j.zaliene@mokymas.eu