Mechanizacija

Šiuolaikiniame pasaulyje atliekami darbai statybos, pramonės ir transporto sektoriuose tampa vis sudėtingesni, jų atlikimui dažnai žmogaus fizinės jėgos nepakanka. Kokybiškam ir efektyviam darbų vykdymui yra pasitelkiama įvairi mechanizuota technika bei įranga, kuri palengvina darbą žmonėms. Norint saugiai ir efektyviai dirbti su mechanizuotais įrenginiais būtina ne tik turėti pakankamą teorinių žinių lygį, bet ir turėti atitinkamus praktinius gebėjimus valdyti šiuos įrenginius.
 
Mokymo centre rengiami auto ir elektro krautuvų vairuotojai, bokštinio, tiltinio, automobilinio kranų operatoriai, traktorių vairuotojai ir kiti statybinę bei sandėlio techniką valdantys specialistai. Mechanizuotų įrenginių valdymas ir priežiūra - bene griežčiausiai teisiniu aspektu reglamentuota darbo sritis, kai ypatingai svarbu, kad specifinę įrangą darbe naudojantis asmuo turėtų atitinkamus pažymėjimus bei nuolat atnaujintų turimas žinias.
 
Mechanizacijos srityje siūlome:
  • platų mechanizacijos programų spektrą, siekiantiems įgyti / atnaujinti kvalifikaciją
  • esamų ar būsimų statybinės ar logistikos technikos darbuotojų kompetencijų įvertinimą, atliekant teorinių ir praktinių užduočių testavimus
  • profesinį konsultavimą ir orientavimą, negalintiems apsispręsti ar nerandantiems reikiamos informacijos
  • mokymai gali būti remiami Užimtumo tarnybos. Daugiau informacijos čia.
REGISTRACIJA IR INFORMACIJA:
Jolanta Žalienė
Mob.: 8 603 89 073
El.p.: j.zaliene@mokymas.eu
 
Tel.: (8 5) 269 7369

El.p.: registracija@mokymas.eu