Mechanizacija

   
 
Šiuolaikiniame pasaulyje atliekami darbai statybos, pramonės ir transporto sektoriuose tampa vis sudėtingesni, jiems atlikti dažnai žmogaus fizinės jėgos nepakanka. Kokybiškam ir efektyviam darbų vykdymui yra pasitelkiama įvairi mechanizuota technika bei įranga, kuri palengvina darbą žmonėms. Norint saugiai ir efektyviai dirbti su mechanizuotais įrenginiais būtina ne tik turėti pakankamą teorinių žinių lygį, bet ir turėti atitinkamus praktinius gebėjimus valdyti šiuos įrenginius.
 
Mokymo centre rengiami auto- ir elektrokrautuvų vairuotojai, bokštinio, tiltinio, automobilinio kranų operatoriai (kranininkai), traktorių vairuotojai ir kiti statybinę bei sandėlio techniką valdantys specialistai. Mechanizuotų įrenginių valdymas ir priežiūra – bene griežčiausiai teisiniu aspektu reglamentuota darbo sritis, kai ypatingai svarbu, kad specifinę įrangą darbe naudojantis asmuo turėtų atitinkamus pažymėjimus bei nuolat atnaujintų turimas žinias.
 
Mechanizacijos srityje siūlome:
  • Platų mechanizacijos programų spektrą, siekiantiems įgyti / atnaujinti kvalifikaciją;
  • Esamų ar būsimų statybinės ar logistikos technikos darbuotojų kompetencijų įvertinimą, atliekant teorinių ir praktinių užduočių testavimus;
  • Profesinį konsultavimą ir orientavimą negalintiems apsispręsti ar nerandantiems reikiamos informacijos;
  • Mokymai gali būti finansuojami Užimtumo tarnybos. Daugiau informacijos čia.
KLIENTŲ KONSULTAVIMAS:           VERSLO KLIENTŲ KONSULTAVIMAS:                            

Lina Kinstaitienė

          Jolanta Žalienė 
Mob. 8 672 30 698         Mob. 8 603 89 073                                      
El.p. l.kinstaitiene@mokymas.eu         El.p. j.zaliene@mokymas.eu