_

Pagrindinės VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro  istorijos datos:

- Mokymo centras veikia nuo 1958 m. Statybos ministerijos pavaldume buvo įkurtas Centrinis mokymo kombinatas Jeruzalės mikrorajone su filialais didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

- 1992 m. mokymo kombinatas ir jo filialai Lietuvos Respublikos statybos ir socialinės apsaugos bei darbo ministerijų tarpusavio susitarimu perėjo į Lietuvos darbo rinkos mokymo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijospavaldumą. Filialai tapo savarankiškomis mokymo įstaigomis, dalis jų buvo privatizuoti.

- Nuo 1992 m. keletą metu truko  bendradarbiavimas su Danijos Vyborgo miesto  AMU centru. Danijos mokymo programos ir metodika buvo pritaikoma Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro veikloje.

- Nuo 1994 m. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu mokymo centras pertvarkytas į specialios paskirties UAB Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrą.

- 2004 m. Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras tapo viešąja įstaiga.

- 2007 m. sausio mėn. prie VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro prijungtas VšĮVilniaus Naujininkų darbo rinkos mokymo centras. Jo bazėje įkurtas Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro skyrius, užsiimantis transporto sektoriaus darbuotojų mokymu.

- 2009 m. balandžio 1d. LR Vyriausybės sprendimu VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro vieninteliu dalininku tapo Švietimo ir mokslo ministerija. 

- 2016 m. gruodžio 12 d. antruoju VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centro dalininku tapo UAB "Arginta Group".

Savo veikloje Mokymo centras vadovaujasi Lietuvos Respublikosšvietimo įstatymu, Profesinio mokymo įstatymu, formalaus profesinio mokymo tvarka, bendradarbiauja su akredituotomis kompetencijų vertinimo institucijomis.

VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centrasyra šių organizacijų narys:

Tęstinio mokymo centrų asociacija (TEMCA)

Lietuvos statybininkų asociacija (LSA)

Lietuvos suvirintojų asociacija (LSA)

Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacija (LVRIA)

Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmai (VPPAR)

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija (LINPRA)